Küçük Bilgeler’de Kızılay Haftası böyle kutlandı

İzmit Bağçeşme mevkiinde eğitim veren ilimizin saygın eğitim kurumlarından Küçük Bilgeler Anaokulu yaptıkları etkinliklerle göz kamaştırıyor.

 

 

İlimizdeki okul öncesi eğitim alanında deneyimli uzman eğitim kadrosu ile 3–6 yaş grubu çocuklarına tam gün, yarım gün ve oyun grubu olarak eğitim veren Özel Küçük Bilgeler Anaokulu’nda; öğrenciler yaşlarına ve programlarına uygun eğitim materyalleri ile donatılmış sınıflar sayesinde önemli gün ve haftalarda yapmış olduğu etkinliklerde sergilemiş oldukları yetenekleriyle dikkat çekiyor.

 

MUHTEŞEM GÖRÜNTÜLER

 

Kurum öğretmen ve öğrencileri son olarak 29 Ekim- 4 Kasım tarihler arasında kutlanan Kızılay Haftası’nı da deyim yerindeyse dolu dolu geçirdi. Minik bilgeler sergilemiş oldukları etkinlikte haftayı adeta hissederek yaşadı. Örneğin sınıfta yapılan canlandırmada minikler savaşta yaralanan askeri tedavi etti. Depremde aş dağıtımına destek verdi. Kızılay çadırı kurdu. Ortaya ise muhteşem görüntüler çıktı. İşte bu drama çalışmalarıyla Küçük Bilgeler yardım etmenin mutluluğunu böyle gösterdi.

 

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

ANAOKULU GAZETESİ

Körfez Mah. Tertip Sok. No:1 Kat:2 Başiskele KOCAELİ

Tel: (0 532) 548 88 40