Anaokulu Gazetesi
kbt

Turgut Özal Minikleri kırmızıya büründü

Gölcük Turgut Özal İlkokulu Ana sınıfı öğrencileri, sınıfta gerçekleştirdikleri ‘Kırmızı’ etkinliğinde renkli görüntüler sergiledi.

 

 

Gölcük’ün sayın eğitim kurumlarından biri olan Gölcük Turgut Özal İlkokulu, vermiş olduğu kaliteli eğitimle velilerin tercih ettiği devlet okullarından biri.  Özellikle okul öncesi eğitimde anasınıfı öğrencileri, özel okulları aratmayacak birbirinden anlamlı ve güzel etkinliklerle dikkat çekiyor. Yaklaşan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı öncesi okulun Sevimli Astronotlar Sınıfı, öğretmenleri Özden Sülün öncülüğünde muhteşem bir etkinliğe imza attı.

MİNİKLER TAM NOT ALDI

Tüm minik öğrenciler bugün için kırmızı kıyafetler giyerek, kırmızı oyuncaklarla okulun köşesini süsledi. Ellerinde Türk bayraklarıyla da güzel kareler oluşturarak deyim yerindeyse yeri göğü kırmızıyla donattı. Birbirinden güzel mesajlar verildi. Bu başarılı çalışma okul müdürü Nail Ekiz başta olmak üzere tüm velilerden de tam not aldı. Ana sınıfının yapmış olduğu bu başarılı çalışma önümüzde kutlanacak olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı öncesi de güzel bir prova niteliğindeydi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

ANAOKULU GAZETESİ

Körfez Mah. Tertip Sok. No:1 Kat:2 Başiskele KOCAELİ

Tel: (0 532) 548 88 40