BAŞİSKELE ÖZEL AKADEMİ KOLEJİ'NDEN GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Uzman Pedagog Büşra Baki Bağcı ve Nihal Aksoy ortaklığında Başiskele'ye değer katan Özel Akademi Çoçuk Koleji düzenlenen görkemli törenle eğitim hayatına başladı

 


Başiskele Döngel Mahallesi Sembol Kent Sitesi içinde faaliyet gösteren Özel Akademi Çocuk Koleji düzenlenen törenle yeni eğitim-öğretim yılına başladı. Uzman Pedagog Büşra Baki Bağcı ve Nihal Aksoy ortaklığında Başiskele'ye değer katacak olan kreşin açılış töreni oldukça görkemliydi.  Çocuklar için her şeyin eksiksiz hazırlandığı açılış programında minikler dilediğince eğlenirken velilerde kreş hakkında bilgiler aldı. Kolej sabah 07.00 ile akşam 19.00 saatleri arasında eğitim verecek. Velilerin çalışma saatlerine göre çocukların kişisel gelişimine özen gösteren kreşte öğretmenlerin tamamı ise üniversite mezunu. Kurumda minik öğrencilere; İngilizce, jimnastik ve değerler eğitimi gibi eğitimlerin yanı sıra buz pateni, binicilik gibi seçmeleri dersler sunulacak.

KAYITLAR DEVAM EDİYOR

Şık binasıyla dikkat çeken ve 100 öğrenci kapasitesine sahip eğitim kurumuna ilgi şimdiden oldukça fazla.  185 metrekare alana kurulan, 5 derslik ile hizmet verecek olan akademide her sınıf için bir öğretmen, bir yardımcı öğretmen ve branş öğretmenleri yer alacak. Kurum yönetimi miniklerin doğa ve hayvanlar ile iç içe olması için her şeyi düşünmüş. Bu yüzden okul  bahçesinde küçük bir oyun alanı, hobi alanı ve hayvanat bahçesi yer alıyor. Başiskele'de okul öncesi eğitime farklı bir anlayış sunun Özel Akademi Çocuk Koleji'nde sizde yerini almak istiyorsanız elinizi çabuk tutun. Yüzde 60’ı dolu olan kurumda kayıtlar halen devam ediyor.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

ANAOKULU GAZETESİ

Körfez Mah. Tertip Sok. No:1 Kat:2 Başiskele KOCAELİ

Tel: (0 532) 548 88 40