BAŞİSKELE'NİN AKADEMİ ÇOCUK KOLEJİ VAR!

Uzman Pedagog Büşra Baki Bağcı ve Nihal Aksoy ortaklığında Başiskele sınırları içinde hayat bulan Akademi Çocuk Koleji, 2 Eylül'de eğitime başlıyor.

 

Akademi Çocuk Koleji’nin Kocaeli’deki ilk şubesi Başiskele Döngel Mahallesi'nde bulunan Sembol Kent Sitesi'nin bitişiğinde yeni eğitim döneminde faaliyete geçiyor. Başarılı iki kadın girişimci Uzman Pedagog Büşra Baki Bağcı ve Nihal Aksoy önderliğinde 2 Eylül'de açılacak olan okul öncesi eğitim kurumunda  hedef kaliteli eğitim hizmeti.

 

UZMAN VE TECRÜBELİ KADRO

 

Kurum hafta içi her gün sabah 07:00 ile akşam 19:00 arasında haftanın 5 günü 6 ay ile 6 yaş aralığındaki çocuklara kreş eğitimi verecek. Tecrübeli ve uzman bir kadro ile okulun çok çeşitli ders seçenekleri bulunuyor. Bahçe içinde özgür alanlar ile Kodlama, Stem, Gems gibi dersler veriliyor. Ahlaklı saygı ve sevgi içinde büyümüş başarılı bir nesil için çaba gösteriyorlar.

 

ÇOCUKLAR İÇİN HERŞEY DÜŞÜNÜLDÜ

 

2 Eylül tarihinde eğitim hayatına başlayacak olan kreş için geniş çaplı bir şenlik organize edilecek. Uzman ekipler tarafından özenle hazırlanan kreşin dolaplarından halılarına kadar tüm tasarımları çocukların psikolojik durumlarına göre dizayn edildi. Kolejin İstanbul Bahçelievler’de bir şubesi daha bulunmakta.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

ANAOKULU GAZETESİ

Körfez Mah. Tertip Sok. No:1 Kat:2 Başiskele KOCAELİ

Tel: (0 532) 548 88 40