kok kbt

PASTA DERYA'SIYLA MİNİK ŞEFLER MUTFAKTA!

İzmit’te faaliyet gösteren, “Minik Şefler Mutfakta” sloganımızla kreş, anaokulu ve özel okullar dâhil 3 ve 15 yaşa kadar her çocuğa kurabiye, pasta ve bunun gibi çeşitli hamur işi etkinliği gerçekleştiren Canan Can’ın sahibi olduğu Pasta Derya'sı, miniklere unutulmaz dakikalar yaşatıyor.

 

 

Pasta Derya’sının tek hedefi çocukların eğlenceli dakikalar geçirmesi ve hayal güçlerini biraz zorlayıp bunu kurabiyeler üzerinde şekillendirmesi.  İlk etkinliğini İYC SEKA Gündüz Bakım Evi’nde yaz okulu öğrencileriyle gerçekleştiren Canan Usta’nın programına 15 minik öğrenci katılım gösterdi. Erkek çocuklar özellikle araba, kız çocuklar ise abiye elbise motifli kurabiyeleri pişirdi. Miniklerin heyecanları ve kurabiyeleri yaparken yüzlerindeki mutluluk ise görmeye değerdi. Oldukça başarılı bir işe imza atan minik şefler kurabiye yapımına doyamayıp tekrar yapmak istedi. Zamanın sınırlı olması nedeniyle bir dahaki buluşma için sözleştiler.

ÖZEL ÖNLÜK HAZIRLATTIM

Pasta Derya’nın sahibi Canan Can yapılan etkinlikle ilgili şu açıklamalarda bulundu: “ Çocuklarla vakit geçirmeyi ve mutfakta ürün çıkarmayı çok seviyorum. İki sevdiğim şey bir arada olunca mutluluk üstüne mutluluk yaşıyorum. Bu günden sonra Kocaeli ve tüm Türkiye de istenilirse etkinliklerine devam edeceğim. Bu etkinliğe çok iyi hazırlandım. Her çocuğumuza özel önlük ve kep diktirdim. Önlükleri dahi eğlenceli oldu ve çocuklar çok beğendi. Hatta önlüklerini de ayrıca bırakmak istemediler.

BANA ULAŞABİLİRSİNİZ

Buradan hastanede günlerce hasta yatıp çıkamayan çocuklarımıza, özel durumu olan her ne kadar çocuğumuz varsa onlara ücretsiz eğitim vermeyi gönülden istiyorum, Amacım halkıma, aileme, özellikle mutluluğu hak eden tüm çocuklarımızın az da olsa yüzünde tebessüm bırakmak. Bu anlamda eğitim ve etkinlikler için www.facebook.com/Pastaderyasiizmit sosyal medya hesabından bana ulaşırlarsabilirsiniz.  Çünkü ben bütün çocuklarımızın yüzlerini güldürmeye talibim.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

ANAOKULU GAZETESİ

Körfez Mah. Tertip Sok. No:1 Kat:2 Başiskele KOCAELİ

Tel: (0 532) 548 88 40