KÜÇÜK KAŞİFLER’DE MEZUNİYET COŞKUSU

Körfez’de eğitim veren Özel Küçük Kâşifler Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde mezuniyet coşkusu yaşandı. Artık ilkokul seviyesine ulaşan Parlayan Yıldızlar ile Küçük Mucitler sınıfı öğrencilerine diplomaları törenle verildi.

  

 

 

 

Körfez Yavuz Sultan Selim Mahallesi Mevlana Caddesi’nde eğitim veren Özel Küçük Kaşifler Kreş ve Gündüz Bakım Evi muhteşem bir mezuniyet programı düzenledi. Okulun Parlayan Yıldızlar sınıfı ile Küçük Macitler sınıfı öğrencileri artık anaokulu serüvenlerini tamamlamanın mutluluğunu yaşadı. Okul salonunda gerçekleşen mezuniyet programına öğrenciler oldukça iyi hazırlanmış, diplomalar, karneler ve birbirinden güzel hediyeler masalarda yerini almıştı. Günün anısına hatıra köşesi de düzenlendi.

KURUM YÖNETİMİ TEBRİK ETTİ

Sınıf öğretmenleri miniklerin bu hazırlıklarda en büyük yardımcıları oldu. Beklenen gün geldiğinde ise haklı gurur ve heyecan tüm güzelliğiyle yansımıştı. Tek tek adı okunan öğrenciler diplomalarını öğretmenlerinin elinde aldı. Birlikte günün anısına çekilen fotoğraflarla bu özel gün hatıralarda ölümsüzleştirildi. Kurum yönetimi mezun olup diploma alan tüm küçük kaşifleri tebrik ederek, bundan sonraki hayatlarında başarılar diledi.

65420757_10214454190325120_4159798095304982528_n (Small)

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

ANAOKULU GAZETESİ

Körfez Mah. Tertip Sok. No:1 Kat:2 Başiskele KOCAELİ

Tel: (0 532) 548 88 40